Podsumowanie działalności Punktu Informacyjnego Wydziału Historycznego.

Nasz punkt był otwarty  w dniach 13, 16 i 17 lipca 2012 roku.

Inicjatywę można uznać za sukces – w sumie zainteresowanie stoiskiem wykazało prawie 400 osób 🙂

We wszystkie dni w punkcie informacyjnym obecny był Marcin Mokrosiński, jest on również odpowiedzialny za przygotowanie i wydruk materiałów promocyjnych (ulotki, plakaty). W pierwszym dniu pracy, to znaczy w piątek trzynastego,  dyżur pełnił również Tomasz Poznański. Tego dnia najważniejszym zadaniem było zbudowanie samego punktu i uzyskanie rzetelnych informacji dotyczących rekrutacji, które mogły być przekazywane zainteresowanym. Warto zaznaczyć, że był to dzień w którym odnotowaliśmy największą frekwencję, tak więc obaj Panowie nie mieli chwili wytchnienia.

Najczęściej zadawane pytania dotyczyły kwestii związanych z samą rekrutacją i z lokalizacją odpowiednich sal w budynku, jak również atmosfery panującej na uczelni. Nie brakowało także osób zainteresowanych ściśle działalnością NKH – jest to niezwykle motywujące i uzasadnia sens istnienia punktu.

Zapraszamy do dzielenia się przemyśleniami na temat Punktu Informacyjnego w komentarzach 🙂