Konferencja Naukowa: „W kierunku społeczeństwa alternatywnego. Myśl społeczno-polityczna i działalność Ruchu Społeczeństwa Alternatywnego 1983–1990″

W ramach Centralnego Projektu Badawczego Opozycja w Polsce 1976–1989. Encyklopedia Solidarności Europejskie Centrum Solidarności , Oddziałowe Biuro Edukacji Publicznej IPN w Poznaniu i Gdańsku, Parlament Studentów Uniwersytetu Gdańskiego, Rada Doktorantów Uniwersytetu Gdańskiego, Region Gdański NSZZ „Solidarność” oraz Wydział Historyczny Uniwersytetu Gdańskiego zapraszają w dniach 17–18 października 2013 r. do udziału w konferencji naukowej „W kierunku społeczeństwa alternatywnego. Myśl społeczno-polityczna i działalność Ruchu Społeczeństwa Alternatywnego 1983–1990″. Patronat nad konferencją sprawuje Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Gdańskiego Prof. Bernard Lammek.

Mamy również zaszczyt poinformować, że w realizacj Konferencji wezmą udział przedstawiciele NKH UG.

Program konferencji i dodatkowe informacje