Podsumowanie roku akademickiego 2012/2013

Poniżej prezentujemy podsumowanie działalności Naukowego Koła Historyków Uniwersytetu Gdańskiego podczas roku akademickiego 2012/2013. Przedstawione poniżej wydarzenia to jedynie wybrana aktywność NKH. Regularnie mają miejsce zebrania Koła, nieustannie trwa również praca Zarządu i Komitetów Organizacyjnych przygotowujących różnego rodzaju projekty. Obecnie najpoważniejszym zadaniem stojącym przed NKH UG w zbliżającym się roku akademickim jest organizacja XXII Ogólnopolskiego Zjazdu Historyków Studentów, najważniejszej historycznej konferencji studenckiej odbywającej się co roku w jednym z czołowych ośrodków akademickich w Polsce. 

Czerwiec 2012

Lipiec 2012

Październik 2012

Listopad 2012

Styczeń 2013

 Luty 2013

Marzec 2013

Kwiecień 2013

 Maj 2013

 

 

Działalność Naukowa:

        Liczba Członków NKH biorących udział  w Konferencjach Naukowych:

—  I Lubelska Jesień Historyczna – 2

—  X Ogólnopolska Konferencja Studentów Historyków Wojskowości – 9

—  II Konferencja Historii Morskiej i Rzecznej – 2

—  XXI Ogólnopolski Zjazd Historyków Studentów – 5

—  I Ogólnopolski Zjazd Studentów Regionalistów – 1

Aktualna liczba członków: 15

Członkowie naszego koła to studenci Historii oraz Krajoznawstwa i Turystyki Historycznej. NKH UG jest otwarte na wszystkich studentów Uniwersytetu Gdańskiego 🙂

 

Nasze koło jest organizatorem przyszłorocznego XXII Ogólnopolskiego Zjazdu Historyków Studentów. 

Serdecznie zapraszamy do wstąpienia w szeregi Naukowego Koła Historyków Uniwersytetu Gdańskiego!