Wybory uzupełniające do Zarządu koła

Na dzisiejszym walnym zebraniu NKH wysłuchaliśmy zapowiadanych referatów Łukasza Sobczaka i Tomasza Poznańskiego. Prezentacje zwieńczone zostały intensywną i merytoryczną dyskusją, za co w imieniu Zarządu serdecznie dziękujemy zarówno Referentom jak również Gościom i Członkom NKH obecnym na zebraniu.

Ważnym punktem dzisiejszego zebrania były również wybory uzupełniające do Zarządu NKH, mające na celu wyłonienie Sekretarza Naukowego Koła Historyków Uniwersytetu Gdańskiego.

Większość w głosowaniu, a więc  stanowisko Sekretarza uzyskał Rafał Kamiński, student II roku Krajoznastwa i Turystyki Historycznej. Gratulujemy 🙂

Podczas zebrania omówione zostały również kwestie związane z organizacją w 2014 roku XXII Ogólnopolskiego Zjazdu Historyków Studentów. Bliższe informacje dotyczące konferencji podamy na przełomie maja i czerwca.